KATEGORIA: KLASY I – III

  1. Oliwia Borowicz – kl. II a , SP nr 24 w Toruniu, opiekun: Mirosława Kużel
  2. Szymon Nowicki – kl. III e , SP nr 1 w Świeciu, opiekun: Anna Podsiębierska
  3. Michał Laskowski – kl. II, SP w Osówce, opiekun: Anna Strzelecka

Wyróżnienia:

  • Jakub Murawski – kl. III, SP w Nowych Świerczynach, opiekun: Hanna Giziewska
  • Nikola Kowal – kl. III b, SP w Janikowie, opiekun: Beata Cegielska
  • Kacper Dreszler – kl. III, SP w Nowych Świerczynach, opiekun: Hanna Giziewska

KATEGORIA: KLASY IV – VI

  1. Agata Cebula – kl. VI c, SP nr 18 w Toruniu, opiekun: Monika Staszewska
  2. Natalia Batkowska – kl. V b, Szkoła Podstawowa w Kruszwicy nr 2, opiekun Agnieszka Walczak
  3. Klaudia Błaszak – kl. VI, SP w Paterku, opiekun: Danuta Janeczko

Wyróżnienia:

  • Wit Fornalik – kl. VI b, SP nr 23 w Toruniu, opiekun: Magdalena Mazurowska, Ewa Grudzińska
  • Laura Lisiecka – kl. VI a, SP nr 23 w Toruniu, opiekun: Ewa Grudzińska
    • Nicola Piwońska – kl. IV d, SP nr 22 we Włocławku, opiekun: Katarzyna Górawska
  • Amelia Tambowcew – kl. V a , SP nr 4 w Brodnicy, opiekun: Katarzyna Grążawska

KATEGORIA: GIMNAZJA

  1. Pola Olszewska – kl. III, Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu, opiekun: Anna Makowska
  2. Julia Fehlau – kl. II, Publiczne Gimnazjum w Kikole, opiekun: Joanna Malinowska
  3. Natalia Kwas – kl. I b, ZS w Górznie, opiekun: Barbara Beszczyńska

Wyróżnienia:

  • Julia Walerych – kl. IIa, Gimnazjum w Brąchnowie, opiekun: Anna Borkowska
  • Kasia Krzemień – kl. IIIa, Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu, opiekun: Anna Makowska
  • Kamińska Agata – kl. I, Gimnazjum Powiatowe w ZS nr 1 w Rypinie, opiekun: Karolina Dąbek

KATEGORIA: SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

  1. Weronika Neumann – kl. II BC , ZS Inżynierii Środowiska w Toruniu, opiekun: Lucyna Ołów

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie a laureatom i wyróżnionym gratulujemy.  Uroczyste podsumowanie konkursu z wręczeniem nagród książkowych planowane jest na ostatni tydzień roku szkolnego. Laureaci i wyróżnieni o terminie podsumowania konkursu poinformowani zostaną telefonicznie lub mailowo poprzez opiekuna podanego w karcie zgłoszenia.